Microsoft Laptop – jedna z lepszych opcji

Microsoft Laptop w jednej z najlepszych konfiguracji ma wybitnie dobry procesor Core i7 ósmej generacji, 1000 giga na dysku, 16 giga pamięci ram, system operacyjny Windows 10, Bluetooth 4.1, jeden z lepszych czytników kart pamięci, dwa porty USB 3.0, pojemny akumulator, niska masa własna, urodziwa obudowa i możliwość logowania się za pomocą twarzy

Autor zdjęcia: www.microsoft.com

Microsoft Laptop w jednej z najlepszych konfiguracji ma wybitnie dobry procesor Core i7 ósmej generacji, 1000 giga na dysku, 16 giga pamięci ram, system operacyjny Windows 10, Bluetooth 4.1, jeden z lepszych czytników kart pamięci, dwa porty USB 3.0, pojemny akumulator, niska masa własna, urodziwa obudowa i możliwość logowania się za pomocą twarzy. Może i nie jest to najwięcej i to zwłaszcza dla tych którzy chcą łączyć swój nowoczesny wygięty telewizor LED z laptopem za pomocą kabla HDMI. Jednym słowem oznacza to pewnego rodzaju utrudnienia jeśli chce się oglądać filmiki i filmy z internetu.

Lecz Microsoft Laptop (https://itnes.pl/notebooki/notebooki-microsoft/) w tej najciekawszej opcji to sporo ciekawych bajerów, a jednym z nich jest rzecz jasna kamera internetowa, która jest też dość dobrym aparatem cyfrowym, dzięki temu bajerowi można robić bardzo ciekawe zdjęcia i to także poza domem, bo laptop ten tak jak wiele innych nowoczesnych maszyn ma matową matrycę i z tej właśnie przyczyny można na nim tworzyć artykuły także na ławce pod drzewem owocowym w ogrodzie.

Microsoft Laptop jest też bardzo lekki i co najważniejsze mocny. Dlatego właśnie można go zabrać ze sobą dosłownie wszędzie i powinien zmieścić się do tej średniej kobiecej torebki, bo jest nieco mniejszy od typowego laptopa z procesorem Core i7 i z pokaźną pamięcią ram. Te sprzęty zazwyczaj wazą sporo ponad dwa kilogramy.

Bardzo ważnym jest też i to, że Microsoft Laptop w tej najciekawszej konfiguracji jest też bardzo dobrym sprzętem dla ludzi obrabiających materiał filmowy w jakości 4K z dronów i lustrzanek cyfrowych. Jeszcze kilka lat temu specjaliści tego typu mogli robić swoje jedynie na ciężkim komputerze stacjonarnym. No a obecnie mają takie maszyny jak Microsoft Laptop w najmocniejszej konfiguracji. Ten sprzęt jest bardzo kobiecy, ale sprawdzi się też wtedy gdy trzeba się długo pomęczyć z tymi bardziej wymagającymi zadaniami.